5 KĻŪDAS MĒRĶU IZSTĀDĪŠANĀ, KAS JŪS IZDALĪTAS

Tagad, kad ir stājusies nedēļa jaunajam gadam, daudzi cilvēki apņemas uzlabot sevi. Liels skaits no tiem. Kā jums klājas līdz šim? Vai esat vainīgs kādā no šīm piecām kļūdām, kas garantēs jūsu neveiksmi?

Mērķu noteikšanas process sniedz mums skaidru ceļu, pa kuru varam iet, lai sasniegtu savus mērķus. Tomēr ir dažas biežas kļūdas, kas, ja tās tiek pieļautas, var ātri kavēt jūsu progresu. Piemēram, pētījumi liecina, ka līdz 15. februārim 80 procenti cilvēku Jaungada apņemšanās ir neizdevušies un aizmirsti, tāpēc noteikti paturiet šīs lietas prātā, un jums būs daudz lielākas iespējas sasniegt savus mērķus!

Ja uzskatāt, ka esat vainīgs kādā no tālāk minētajām kļūdām, vēl ir daudz laika, lai atgrieztos uz pareizā ceļa un sasniegtu janvārī sev izvirzītos mērķus.

1. Nespēja ierakstīt savus mērķus rakstveidā.

Rakstiskā formā. Izmantojot pildspalvu. Mērķu rakstīšana ir pieeja, kas ir izrādījusies efektīva saskaņā ar daudziem zinātniskiem pētījumiem. Faktiski Hārvardas universitātē veikts pētījums norādīja, ka tikai 3% cilvēku pieraksta savus mērķus; tomēr tie indivīdi, kuri izveidoja rakstiskus mērķus ar izpildāmiem plāniem, tos sasniedza vidēji 10 reizes veiksmīgāk.

 

2. Pārmērīgs vārtu skaits.

Mēs, cilvēki, vienkārši neesam spējīgi mainīt katru savas dzīves elementu uzreiz, neskatoties uz to, ko jūs varat lasīt pašpalīdzības Twitter un iedvesmojošo citātu Instagram. Tas vienkārši nav iespējams. Nevienam no mums nav garīgās spējas ieviest tik tālejošas, visaptverošas izmaiņas, un lielākā daļa no mums nav ieinteresētas to darīt, pat ja mēs to darītu. Visticamāk, ka jaunajā gadā gūsit panākumus, ja nospraudīsiet maksimāli trīs mērķus, kas ir ļoti specifiski un koncentrēti; vairāk nekā trīs mērķu noteikšana ir drošs veids, kā nonākt vilšanās zemē.

Ja mums ir pārāk daudz mērķu, mēs riskējam izdegt sevi un kļūt nomākti par to, ka mēs nesasniedzam pietiekamu progresu. Pārmērīgi daudzu vienlaicīgu, pēkšņu pielāgojumu rezultātā mēs varētu atrasties tik tālu ārpus savas komforta zonas, un rezultātā mēs varētu nolemt pilnībā atteikties no visas operācijas. Jūs vienmēr varat izvirzīt jaunus mērķus (pavasarī, vasarā vai pat rudenī), kad sākotnējie mērķi ir sasniegti un apgūti, un tas ir jāpatur prātā cilvēkiem, kuri uzskata, ka trīs mērķi ir par maz.

3. Nespēja noteikt mērķus, kurus var noteikt un izmērīt

Ja jūs sakāt tikai: “Es gribu ēst veselīgāk”, jūs neesat pietiekami konkrēts un atstājat sev pietiekami daudz vietas, lai šokolādes kruasāni varētu pagatavot tos uz jūsu šķīvja. Tam trūkst specifiskuma, kas apgrūtina kvantitatīvu noteikšanu. Vai arī, ja jūs sakāt kaut ko līdzīgu: “Es vairāk vingrošu”, tas ir fantastisks apgalvojums, taču tas ir ārkārtīgi neskaidrs. Šī iemesla dēļ, jo skaidrāk jūs varat noteikt savus mērķus, jo lielāka ir iespējamība, ka varēsit iztēloties šo mērķu sasniegšanu un tos sasniegt līdz galam. Mērķis, kas ir konkrētāks un izmērāmāks, būtu norādīt kaut ko līdzīgu: “Es izmantošu ēdienreižu plānu un pārliecināšos, ka katru svētdienu, kad esmu gatavs ēdienreizei”, vai izvēlēties konkrētu sporta veidu vai aktivitāti un apņemties darīt to trīs reizes nedēļā.

4. Nespēja atlasīt sasniedzamus un atbilstošus mērķus

Kādā veidā mērķis atbilst jūsu dzīves formātam, kāds tas ir šobrīd? Ja jūs uzstādīsit mērķus, kas jūsu dzīvei nav īpaši piemēroti, pastāv lielāka iespējamība, ka jūs tos nesasniegsit. Piemēram, ja jums ir stingrs darbs specializētā karjerā, bet vienmēr esat sapņojis būt par profesionālu lauvu pieradinātāju, var būt grūti īstenot šo mērķi gada laikā. No otras puses, ja vēlaties samazināt stresa līmeni savā dzīvē, lai jums būtu vairāk laika, ko veltīt savām kaislībām un centieniem (piemēram, lauvu pieradināšanai!), tad jūsu mērķi ir reālāki un sasniedzamāki.

5. Piedalies konkursā!

Pieņemsim, ka viens no jūsu mērķiem ir palielināt fizisko aktivitāšu reižu skaitu nedēļā. Iespējams, vēlēsities atrast treniņu partneri, lai jums būtu kāds, kas sauktu jūs pie atbildības, un pēc tam jūs varētu izaicināt viens otru izmantot lietotni, kas skaita kalorijas, izsekojot ēstos ēdienus un trenējot kopā iepriekš noteiktu skaitu reižu katru nedēļu. .

Ja jūs domājat, ka kaut kas līdzīgs varētu jums sniegt papildu iedvesmu, tad jūs pareizi domājat! Un, ja jūs uzskatāt, ka jūsu gada mērķu sasniegšana tiks veicināta grupā, pievienojot atbildību, tad noteikti vēlēsities izpētīt iespēju reģistrēties kādā no mūsu cīņas mākslas sadarbības programmām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp