Cīņu mākslas filozofija un etiķete

Vai vēlaties uzzināt vairāk par cīņas mākslām?

Atklājiet principus, cieņu un etiķeti, kas saistīta ar praksi.

Saprotiet treniņa un fiziskās un garīgās stiprības attīstīšanas priekšrocības.

Iemācieties dožo etiķeti un cīņas mākslas filozofiju, lai labāk izmantotu savu treniņu.

Cieņa

Jums pienākas cieņa, kad iestopat uz jūdzes. Cīņas mākslas ir vairāk nekā tikai fiziskas tehniskas iemaņas; tās ir dzīvesveids. Cieņa ir būtiska šī dzīvesveida sastāvdaļa.

Trenējoties, cieniet sevi un citus, ievērojot cīņas mākslas noteikumus un etiķeti, tostarp sveicoties ienākot un izietot no dojo. Cieniet savu instruktoru un līdzcīņējus, ievērojot viņu norādījumus un padomus, un uzklausiet viņu kritikas. Cieniet savu pretinieku, neizmantojot vairāk spēka, nekā nepieciešams, un rādot labu sportiskumu.

Cieniet pašu mākslu, mācoties un izmantojot tehniskas iemaņas ar piesardzību un precizitāti. Cieniet cīņas mākslas tradīciju, vienmēr cenšoties uzlaboties. Ievērojot cieņu pret sevi, citiem, mākslu un tradīciju, jūs atklāsiet, ka cīņas māksla var piedāvāt ļoti apmierinošu pieredzi.

Principi

Papildus cieņai, cīņas māksla arī uzstāj uz noteiktu principu ievērošanu. Tas ietver neagresijas attieksmes attīstīšanu, godīgumu un pazemību, kā arī cieņu pret citiem. Šo principu ievērošana palīdz radīt drošu vidi, kurā cīņas mākslinieki var trenēties un mācīties, kā arī veicina stipru raksturu.

Cīņas mākslā mācītie principi nav tikai ierobežoti fiziskajā pasaulē. Tos var arī pielietot, kā cīņas mākslinieka uzvedības pamatprincipus ikdienas dzīvē. Piemēram, cīņas mākslinieki cenšas vienmēr uzņemties atbildību par savām darbībām un vārdiem, kā arī būt pieklājīgi un laipni pret citiem.

Cīņas māksla ir vairāk nekā tikai fiziska aktivitāte. Tā ietver arī paškontroles un disciplīnas principu mācīšanos, kas var palīdzēt uzlabot cilvēka raksturu un dzīvesredzi. Cīņas mākslas praktizēšana ļauj iemācīties cieņas pret citiem svarīgumu, kā arī būt godīgiem un pazemīgiem visos dzīves aspektos.

Priekšrocības

Praktizēt cīņas mākslas var sniegt dažādas priekšrocības tavai dzīvei.

Tu iemācīsies pašdisciplīnu un attīstīsi spēju koncentrēties uz mērķiem un saglabāt motivāciju.

Tu arī iemācīsies par cieņu, gan pret sevi, gan pret citiem.

Cīņas mākslas var tevi arī mācīt, kā palikt mierīgam grūtos vai stresainos situācijās un kontrolēt savas emocijas.

Papildus tam, cīņas mākslas var palīdzēt uzlabot tavu fizisko stāvokli, jo tā ir lieliska vingrošanas forma.

Visbeidzot, cīņas mākslas var palīdzēt tev attīstīt pašpārliecību un lielāku novērtējumu par tavas ķermeņa spējām.

Visas šīs priekšrocības padara cīņas mākslas par lielisku izvēli, lai uzlabotu kopējo fizisko un garīgo veselību.

Apmācība

Būvējot uz fiziskām un garīgām labumiem, treniņš arī māca tev praktizēšanas etiķeti un filozofiju. Tas ietver mācīšanos pareizās cīņas mākslas formas, kā arī etiķeti, kā mijiedarboties ar biedriem treniņā.

Katram cīņas mākslas stilam ir savs unikāls filozofijas komplekts, kas tiek mācīts un praktizēts treniņā. Šīs filozofijas ietver cieņu, disciplīnu un pazemību, kas ir būtiskas cīņas mākslas praktizēšanai.

Treniņš arī ietver pareizo tehniku apgūšanu, lai veiktu dažādas kustības un stājas konkrētās cīņas mākslās. Tas prasa koncentrēšanos, koncentrāciju un pacietību, kad tu cenšies pilnveidot katru kustību. Turklāt ir svarīgi praktizēt tehnikas ar cieņu un drošību.

Treniņš ir būtiska daļa no cīņas mākslas meistarības un nepieciešama, lai kļūtu par veiksmīgu praktizētāju.

Dojo Etikete

Pareizas dojо etiķetes apgūšana ir svarīga daļa no jūsu cīņas mākslas apmācības. Ir būtiski ievērot dojо noteikumus un ievērot cīņas mākslas etiķeti un tradīcijas, lai nodrošinātu drošu un ražīgu vidi.

Šeit ir daži pamata dojо etiķetes noteikumi:

  1. Sag

Bieži uzdotie jautājumi

Kā cīkstošās mākslas var palīdzēt man uzlabot pašpārliecību?

Cīkstošās mākslas var palīdzēt tev iegūt pašpārliecību, mācot disciplīnu, cieņu un koncentrēšanos. Tu iemācīsies nospraust mērķus un izaicināt sevi, vienlaikus iegūstot fizisko un garīgo spēku. Ar praktizēšanu tu kļūsi pašpārliecinātāks par sevi un savām spējām.

Kāda veida cīņas mākslas ir piemērotas iesācējiem?

Vai tu vēlies sākt ar cīņas mākslām? Populāras cīņas mākslas, ko iesācēji izvēlas, ir džudo, karate, tae kvon do un aikido. Katrai no tām ir kaut kas savādāks, tāpēc izvēlies to, kas tev saskan!

Cik bieži man vajadzētu trenēties, lai progresētu cīņas mākslā?

Jums vajadzētu regulāri trenēties, lai progresētu cīņu mākslās. Mērķējiet vismaz uz divām nodarbībām nedēļā un palieliniet intensitāti un ilgumu, kā jūs iegūstat vairāk pieredzes.

Kādu apģērbu man vajadzētu uzvilkt uz cīņas mākslas nodarbībām?

Jums vajadzētu valkāt ērtas, elpojošas drēbes, kas ļauj jums brīvi pārvietoties. Sporta šorti, legingi vai treniņbikses ir visi labi variants. Izvairieties no rotaslietām un ņemiet līdzi ūdens pudeli, lai uzturētu hidratāciju.

Vai ir atšķirība starp cīņas mākslām un pašaizsardzību?

Jā, ir atšķirība starp cīņas mākslām un pašaizsardzību. Cīņas mākslas māca tev izmantot tehnikas, lai aizsargātu sevi, bet pašaizsardzība vairāk ir par apkārtējās vides izmantošanu, lai paliktu drošam.

Secinājums

Cīņu mākslas ir prakse, kas pārsniedz fizisko vingrošanu un tehniku. Tā māca cieņu, principus un etiķeti, un nodrošina daudzas priekšrocības tiem, kas to praktizē.

Izmantojot laiku, lai saprastu cīņu mākslas filozofiju un etiķeti, var ievērojami uzlabot treniņa pieredzi un palīdzēt radīt pozitīvu un atbalstošu dojos vidi.

Iemācoties cīņu mākslas filozofiju un etiķeti, Jūs varat iegūt dziļāku izpratni par praksi un kļūt par labāku cīņu mākslinieku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp