Kā izvēlēties bērnu cīņas mākslas skolas Santa Monikas cīņas mākslas nodarbības

 

IESAISTĪTIES SARUNĀ AR INSTRUKTORIEM; VAI VIŅI IR KVALIFICĒTI?

Ir svarīgi izprast cīņas mākslas skolas instruktoru akreditācijas datus. Jautājiet par viņu apmācību un uzziniet, vai viņiem ir vai nav sertifikāts šajā jomā. Cilvēki, kuri vēlas mācīt citus cīņas mākslās, var būt personīgie treneri, kuri ir saņēmuši arī sertifikātu, lai mācītu šo mākslu, vai arī viņiem var būt sertifikāts no organizācijām, kas ir saistītas ar sporta veidu, kurā viņi specializējas. Piemēram, kvalificēts cīņas mākslas instruktors būtu ieguvis sertifikātu no tādas iestādes kā Amerikas Taekvondo asociācija. Gadījumā, ja bērns gūst traumu, apmeklējot karatē nodarbības, instruktoram jābūt arī apmācītam pirmās palīdzības sniegšanā un kardiopulmonālajā reanimācijā (CPR).

 

Ja vēlaties, lai jūsu bērns piedalītos konkursos, jums ir jāpārliecinās, ka viņam ir kvalifikācija vai licences, kas ir nepieciešamas saskaņā ar jūsu valsts tiesību aktiem. Kalifornijas štatā amatieru sacensību cīņas, kas ietver cīņas mākslas stilus, kas ietver sitienus vai sitienus pa galvu, ir jāsāk un jāuzrauga amatieru sankciju organizācijai, lai spēles tiktu uzskatītas par likumīgām. Mūsu audzēkņi King’s ATA Celebrity Martial Arts piedalās turnīros, kas sākas ar rajona un reģionālajiem turnīriem un turpinās līdz pasaules čempionātam. Pasaules čempionātā finālisti no visas pasaules sacenšas vienā no lielākajiem cīņas mākslas turnīriem, kāds jebkad ir noticis.

 

KLASES LIELUMS

Vērojot stundu, ir svarīgi saskaitīt klasē esošo skolotāju un palīgu skaitu. Bērniem vajadzētu būt iespējai apgūt šo sporta veidu grupās, kuru lielums ir vadāms, lai viņi varētu saņemt palīdzību, kad viņiem tā nepieciešama. Ja klasē ir pārāk daudz skolēnu, to nebūs iespējams paveikt. Mēs iestājamies par to, lai uz katriem 15 audzēkņiem būtu viens skolotājs vai palīgs, un mēs esam vislielākais lepnums par to, ka saglabājam King’s ATA slavenību cīņas mākslu, jo tas ir tas, ar kuru esam novērojuši, ka studentiem ir vislielākie panākumi.

 

Iesācēju kursiem jābūt labvēlīgiem bērniem, kas apgūst cīņas mākslas pamatus, taču, pieaugot bērna prasmēm, klašu lielums var palielināties. Ja tas tā ir, iesācēju nodarbībām joprojām jābūt mazām. Apmeklējot nodarbību vai cīņas mākslas skolu, pārbaudiet, vai ir bērni vai pusaudži, kas ir reģistrēti vidējā vai augstākā līmeņa klasēs. Tas sniegs priekšstatu par to, cik labi skola spēj mācīt savus skolēnus un paturēt viņus par studentiem.

 

SKOLAS ORGANIZĀCIJA

Dodoties ekskursijā pa skolu, viens no jautājumiem, kas jums jāuzdod, ir, vai viņiem ir noteikta mācību programma, ko māca skolotāji. Lielākā daļa skolu, kas māca cīņas mākslu, saviem skolēniem nodrošina sastādītu mācību programmu, kas ir izstrādāta, lai mācītu viņiem pēc iespējas vairāk par izvēlēto nodarbi.

 

Jautājiet par skolas ticības apliecību un to, vai tas ir kaut kas tāds, kas skolēniem ir jāapgūst un jāatceras. Lielākajai daļai skolu ir ticības apliecība, ko tās cenšas atbalstīt un iemācīt saviem skolēniem deklamēt. Jums tas jāizlasa, lai pārliecinātos, ka tas atbilst principiem, ko ievēro jūsu ģimene, un lai tas liek jums justies ērti, uzticot skolai savu bērnu izglītību. Piemēram, King’s ATA Celebrity Martial Arts mēs aktīvi mudinām savus audzēkņus kļūt par labākiem skolēniem skolā un labākiem dēliem vai meitām mājās, un mēs sniedzam skaidrus norādījumus, kā veicināt viņu komandas darbu. Turklāt mēs viņiem mācām dažādas cīņas mākslas tehnikas.

 

Turklāt jums vajadzētu izpētīt nodarbību laikus, lai noteiktu, vai tie ir saderīgi ar jūsu dienas kārtību. Atkarībā no bērna vecuma dažas programmas var notikt vakarā, savukārt citas var būt pieejamas pirms vai pēc skolas.

 

Visbeidzot, jums jājautā, cik reizes nedēļā jūsu jaunietim tiks lūgts trenēties. Pašiem jaunākajiem iesācējiem, iespējams, viņiem tikai reizi nedēļā jāapmeklē nodarbība. Tomēr, attīstoties cīņas mākslas stilam, viņiem, iespējams, būs jāapmeklē nodarbība divas vai trīs reizes nedēļā, lai iegūtu atbilstošus norādījumus.

 

IZMANTOJIET PIEDĀVĀJUMU BEZMAKSAS IZMĒĢINĀŠANAI

Lielākajai daļai Santa Monikas cīņas mākslas nodarbību, kuras jūs pievērsīsit savam bērnam, būs izmēģinājuma nodarbība vai divas. Piemēram, šobrīd King’s ATA Celebrity Martial Arts jūs varat iegādāties trīs nodarbības par zemo cenu — 17,99 ASV dolāru katrā, UN tajās ir iekļauts formas tērps, kas arī būs nepieciešams jūsu jaunietim, lai piedalītos. Lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai nekavējoties izmantotu šo fantastisko piedāvājumu.

 

APRĪKOJUMA IZMAKSAS

Ir vairākiskolas, kurās dalības izmaksās jau ir iekļautas formas tērpa izmaksas, ko dažkārt sauc par gi. Viņiem var būt arī drošības aprīkojums, piemēram, galvassegas, plaukstas un kāju spilventiņi, ko jūsu bērns var izmantot, ja viņam nav sava. Ja jūsu bērnam nav savu, viņam var būt pieejami šie priekšmeti.

 

Ja bērnam ir jāiegādājas gi, cena var svārstīties no 17 līdz 50 USD atkarībā no bērna izmēra, nepieciešamā gi veida un veikala, kurā tas ir iegādāts. Sākumā varēsiet ietaupīt naudu, ja iestāde, kurā izvēlēsities reģistrēties, piedāvā izmēģinājuma piedāvājumu (tāpat kā mēs). King’s ATA Celebrity Martial Arts studenti, kuri reģistrējas $ 17,99 piedāvājumam pirmajās trīs nodarbībās, automātiski saņem formas tērpu kā daļu no darījuma, padarot to par lielisku vērtību.

 

Kad bērns sasniedz noteiktu apmācības līmeni un sāk īstenot sparingā apgūtās pamatprincipus, tikai tad bērnam parasti ir jāvalkā aizsargaprīkojums. Tas var ietvert tādas lietas kā aizsarglīdzekļi, cimdi un vestes, lai gan dažādās skolās un mācītās cīņas mākslas stilā tas atšķiras.

 

TESTĒŠANAS MAKSA

Jūsu bērnam būs jānokārto virkne testu, lai iegūtu jaunas jostas un ierindotos vērtējumus, attīstoties izvēlētajam cīņas mākslas stilam.

 

Ar eksāmena kārtošanu parasti ir saistītas izmaksas, lai gan summa dažādās iestādēs ir ļoti atšķirīga.

 

Pastāv iespēja, ka radīsies papildu izdevumi, ja nolemsiet ļaut bērnam startēt mačos. Šie izdevumi var ietvert izdevumus par ieejas maksu, transportu, ēdināšanu un izmitināšanu.

 

SECINĀJUMS

Visu vecumu bērni var gūt ievērojamu labumu gan fiziski, gan garīgi, trenējoties daudzos cīņas mākslas veidos. Pašdisciplīna, koncentrēšanās un pavēles, ko bērni apgūs mācībās, ir pārnesamas prasmes, kuras var izmantot daudzos viņu dzīves aspektos gan kā bērni, gan pieaugušie.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp