Kung Fu tehnikas un principi

Vai vēlaties kļūt par kung fu meistaru? Tad esat nonācis pareizajā vietā!

No stājumiem līdz blokiem un sitieniem, apziņas pilnveidei līdz qi un kustībai, šajā rakstā tiks parādītas kung fu tehnika un principi.

Jūs iemācīsieties pielietojumus un drīzumā kļūsiet par kung fu profesionāliem!

Stāvokļi

Kad sapratīsi Kung Fu stājas, spēsi pārvaldīt tās tehnikas un principus. Stājas ir pamata pamati jebkurai cīņas mākslas veidam. Kung Fu ir piecas galvenās stājas: zirga, loka, kaķa, garaža un pūķa. Katra stāja ir saistīta ar atšķirīgiem kustību veidiem, stājām un sitienu veidiem.

Zirga stāja ir vispamata stāja Kung Fu un nodrošina pamatu daudzām citām stājām. Tā ietver kājas paralēli, plecu platuma attālumā un muguru taisnu.

Loka stāja ir līdzīga zirga stājai, bet ietver kāju sakārtotību un saliektas ceļgalus.

Kaķa stājums ļauj veikt ātras un sprīžainas kustības, kamēr garaķa stājums pievieno vairāk stabilitātes un līdzsvara.

Pūķa stāja ir sarežģīta stāja, kas ietver lēkšanu un griešanos.

Bloki un sitieni

Pamatojoties uz iemācītajām nostājām, nākamais solis, lai pārvaldītu Kung Fu, ir iemācīties blokus un triecienus.

Lielākā daļa bloku ietver roku un rokas, bet lielākā daļa triecieni ietver kājas vai kājas. Visas tehniskās darbības jāveic ar kontrolētu spēku un precizitāti, nevis ar spēku vai agresiju. Pareizas bloķēšanas un trieciena tehnikas ir būtiskas, lai aizsargātu sevi, vienlaikus saglabājot līdzsvaru un kontroli.

Papildus tam, pareizās bloķēšanas un trieciena tehnikas jāapvieno ar kustību tehniku, lai izveidotu efektīvu aizsardzības un uzbrukuma sistēmu. Laiks ir arī svarīgs, jo jums jābūt spējīgam reaģēt uz pretinieka kustībām un ierosināt savas tehnikas.

Ar praktizēšanu jūs kļūsiet efektīvāki un efektīvāki bloķēšanā un triecienos. Kung Fu nav par to, būt stiprākam, bet gan efektīvākam un efektīvākam.

Uzmanība

Vai jums ir radušās šaubas, kā uzmanības pilnība ietekmē Kung Fu?

Uzmanība ir svarīga Kung Fu prakses sastāvdaļa, kas palīdz nodrošināt, ka praktizētāji spēj palikt pašreizējā brīdī un koncentrēties uz savu tehniku un kustībām. Šeit ir daži veidi, kā uzmākt uzmācību Kung Fu praksē:

  • Kļūt apzināti par savu ķermeņa kustībām
  • Savienoties ar savu elpu un to izmantot, lai paliktu koncentrēts
  • Klausīties savu iekšējo dialogu un izmantot to, lai pilnveidotu tehniku
  • Koncentrēties uz saikni starp prātu un ķermeni, lai uzlabotu kopējo sniegumu.

Uzmanība var palīdzēt Kung Fu praktizētājiem palikt pašreizējā brīdī un būt apzinīgi par savām kustībām, ļaujot viņiem izpildīt uz augstākā līmeņa. Tā arī var palīdzēt samazināt stresu un trauksmi, kas var kavēt efektīvu praksi.

Qi un kustība

Jūs varat izmantot Qi vai iekšējo enerģiju, lai uzlabotu savas Kung Fu kustības un radītu spēcīgākas tehniskās spējas. Qi ir dzīvības enerģija mūsos, kas ir pamats visām Kung Fu praksēm.

Lai izmantotu Qi, jums jākoncentrē savas domas un jāattīsta stipra saikne starp jūsu prātu un ķermeni. Katrā kustībā jums vajadzētu censties saglabāt enerģiju, ko radāt. Tas palīdzēs jums radīt spēcīgākas tehniskās spējas, izmantojot savu Qi dabisko plūsmi.

Jums arī jācenšas uzturēt atslābinātu un dabisku pozu, izmantojot savu Qi. Tas palīdzēs jums saglabāt līdzsvaru un koncentrēties uz savām kustībām. Kopā ar pareizām elpošanas tehnikām Qi var tikt izmantots, lai maksimāli palielinātu jūsu Kung Fu sniegumu.

Pieteikumi

Kad esi audzinājis savu Qi un apguvis pareizās kustību tehniskās prasmes, vari sākt tās piemērot savā Kung Fu treniņā.

Tas ietver:

  • Rokas stumšanu: prakse, kas māca, kā reaģēt uz pretinieka kustībām.
  • Formas: izsmalcinātas kustību shēmas, kas palīdz attīstīt spēku, elastību un koordināciju.
  • Cīņa: vingrinājums, kas palīdz attīstīt pareizu tehniku un reflekšus reālistiskā vidē.
  • Meditācija: prakse, kas palīdz audzēt iekšējo mieru un klātbūtnes sajūtu brīdī.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir labākais vecums, lai sāktu mācīties Kung Fu?

Nav vienas vienīgas atbildes uz šo jautājumu. Tas ir atkarīgs no indivīda un viņa fiziskajām un garīgajām spējām. Vispārīgi runājot, sākt apmēram 6-7 gadu vecumā ir ideāli. Tev būs vairāk enerģijas un noteiktības, tāpēc būs vieglāk iemācīties.

Cik ilgi parasti aizņem iemācīties kung fu prasmes?

Tas ir atkarīgs no jūsu apņemšanās un dedikācijas, bet parasti kung fu prasmju apgūšana var prasīt vairākus gadus. Lai pārvaldītu tehnikas, jums būs nepārtraukti jāpraktizē un jāapmeklē nodarbības.

Kādas ir fiziskās un garīgās priekšrocības, praktizējot Kung Fu?

Kung fu praktizēšana var uzlabot jūsu fizisko un garīgo spēku. Jūs kļūsiet vairāk līdzsvarots, veidosiet muskuļus un attīstīsiet disciplīnu. Jūs arī kļūsiet apzinīgāks un palielināsiet savu koncentrēšanos.

Kā ir labākais veids, kā saglabāt motivāciju, mācoties Kung Fu?

Iestatiet sev sasniedzamus mērķus un apbalvojiet sevi, kad tie tiek sasniegti. Koncentrējieties uz progresu, ko jūs gūstat, nevis uz rezultātiem. Atradiet prakses partneri, kas dalās jūsu entuziasmā un var palīdzēt uzturēt motivāciju. Sviniet mazos panākumus un palieciet pozitīvi.

Kā ir labākais veids, kā atrast kvalitatīvu Kung Fu skolotāju?

Labākais veids, kā atrast kvalitatīvu kung fu skolotāju, ir pajautāt apkārt. Sarunājieties ar pieredzējušiem praktizētājiem un lūdziet ieteikumus. Meklējiet instruktorus, kuriem ir laba reputācija un kas ir aizrautīgi par savu mākslu.

Secinājums

Kung Fu ir sena cīņas māksla ar bagātu vēsturi un dziļi sakņotu filozofiju. Tā iekļauj stājas, blokus un sitienus, uzmanības pilnību, Qi un kustības, kā arī daudzas dažādas pielietojumu iespējas.

Tas ir efektīvs pašaizsardzības veids, un tas arī var palīdzēt uzlabot fizisko un garīgo veselību. Kung Fu ir mākslas forma, kas var palīdzēt panākt līdzsvaru un harmoniju tavā dzīvē.

Pamēģini to un tu nebūsi vīlies!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp