PRETIEBIEDĪBAS METODES

 

Jūs zināt statistiku un zināt, ka 17% skolēnu tiek iebiedēti biežāk nekā reizi mēnesī. Tomēr jūsu bērni gatavojas atgriezties skolā, un jūs esat sajūsmā par visu laiku labāko gadu. Un nav īsti nozīmes, kādā vecumā tu esi, kurā skolā ej, kāda rase tu esi vai kur tu dzīvo; visur ir kauslinieki. Tāpēc tagad ir pienācis laiks parādīt veselo saprātu un palīdzēt saviem bērniem apgūt stratēģijas un metodes, kas ir efektīvas iebiedēšanas novēršanai.

 

Iebiedēšana var izpausties dažādos veidos, tostarp verbālā, fiziskā un pat tiešsaistes formās. Labā ziņa ir tā, ka ir noteiktas stratēģijas, kuras jūs un jūsu bērni varat īstenot kopā, lai izvairītos no iebiedēšanas, novērstu to un cīnītos pret to visās tās izpausmēs. Tālāk ir sniegts saraksts ar desmit lietām, ko vecāki var iemācīt saviem bērniem darīt, ja viņi tiek iebiedēti.

 

 

 

1. Norādiet viņiem pēc iespējas ātrāk meklēt palīdzību.

Iebiedēšana skolās tiek uztverta diezgan nopietni. Nekavējieties ar palīdzības saņemšanu bērnam, ja viņš tiek kaut kādā veidā iebiedēts, gan mutiski, gan fiziski. Pievērsiet tam uzmanību kādam, kurš var nekavējoties kaut ko darīt lietas labā, piemēram, skolotājam vai konsultantam. Jo ātrāk, jo labāk, šajā gadījumā.

 

2. Palīdziet viņiem to noformēt rakstiski.

Pierakstiet, kas, kad un kā lietas notika. Ja tas notiek vairāk nekā vienu reizi, jums jāpārliecinās, ka informācija ir dokumentēta. Tas noderēs vēlāk, kad lūgsit palīdzību.

 

3. Pamāciet viņiem, kā uzturēt savu ķermeni veselīgu.

Jūsu bērni iegūs pārliecību un spēs labāk aizsargāties pret fizisku vardarbību, ja viņi regulāri vingro un būs spēcīgi, elastīgi un aktīvi. Vingrojumi palīdz jūsu bērniem mazināt spriedzi un uztur viņus aktīvus. Jums vajadzētu nedaudz padomāt par savu bērnu pieteikšanu cīņas mākslas nodarbībām, lai viņi varētu apgūt fiziskās aizsardzības un pašaizsardzības paņēmienus, kas ievērojami pasargās viņus no iebiedēšanas.

 

Māciet viņiem strādāt kopā kā komandai.

4. Uzdodiet viņiem strādāt kopā pa pāriem.

Māciet saviem bērniem izvairīties no šī procesa veikšanas pašiem. Palīdziet viņiem atrast draugu vai, vēl labāk, draugu grupu, kurā var būt citas personas, kuras esat pamanījis, ka viņi tiek iebiedēti, un strādājiet kopā, lai izveidotu grupu, kas skaitliski būs pārāka par jebkuru iebiedētāju, kas jums tuvojas.

 

5. Palīdziet viņiem paaugstināt viņu garīgās spēles latiņu

Iebiedētāji plēso bērnus dažādos veidos, no kuriem viens ir liekot bērniem justies, ka viņi ir mazāk spējīgi. Šeit ir daudz dažādu psiholoģisku faktoru, taču bērna garīgā modrība, optimistisks, pašpārliecināts un drosmīgs bērna pārliecība var ievērojami palīdzēt novērst iebiedētāju pārņemšanu. Jūsu bērni ne tikai saglabās savu fizisko spēku, regulāri trenējoties cīņas mākslā, bet arī palīdzēs viņiem uzlabot savu garīgo spēli, palielināt viņu pašcieņu un pārliecību, kā arī nodrošināt viņus ar garīgiem un emocionāliem instrumentiem, kas nepieciešami, lai aizsargātos pret. iebiedētāji.

 

6. Palīdziet viņiem saglabāt jebkādus pierādījumus.

Jūs varētu padomāt par to, kā mācīt saviem bērniem dokumentēt jebkādus mutiskus draudus vai iebiedēšanu, ko viņi piedzīvo, vai kā uzņemt ekrāna attēlus no jebkādas kiberhuligānisma, ko viņi piedzīvo. Kad iebiedētāji apzinās, ka autoritātes skatās un klausās, ko viņi saka, iespēja, ka viņi turpinās uzbrukumus, ievērojami samazinās. Jo vairāk pierādījumu jums ir, jo efektīvāk jūs izbeigsit iebiedēšanu.

 

7. Instruēt viņus līderības veidos.

Mudiniet savus bērnus iesaistīties viņu kopienā, runāt citu vārdā un iebilst pret iebiedēšanu. Māciet bērniem runāt ar pieaugušo, mudiniet citus darīt to pašu un izveidojiet kopienu, kas apzinās iebiedēšanas novēršanu un iesaistās tajā, mācot citiem runāt ar pieaugušajiem. Viņi var apspriest šo jautājumu ar savas skolas direktoru, rakstīt vēstuli vai emuāra ierakstu par to un dalīties savās pārdomās tiešsaistē. Būt līderim ir lielisks veids, kā iegūt varu un vienlaikus kalpot cilvēkiem.

 

8. Parādiet viņiem, kā doties prom, ejot prom.

Māciet bērnam atbrīvoties no potenciāli bīstamām situācijām un vērsieties pie uzticama pieaugušā kā ātrākā un uzticamākā metode, lai apturētu iebiedētāju no emocionāla vai miesas bojājumu nodarīšanas. Jūsu bērna interesēs ir pēc iespējas ātrāk aizbēgt un atrast drošu vidi. To pašu var teikt par internetu. Tiklīdz viņi izlasa kaut ko tādu, kas viņiem rada diskomfortu vai šķiet nevietā, viņiem ir jāatrod pieaugušais un jāpastāsta par to.

 

9. Pamācīt viņiem izmantot savu balsi.

Dažreiz viss, kas no mums tiek prasīts, ir izteikties, vienlaikus saglabājot savas zināšanas, cieņu unnosvērtība. Māciet bērnam pareizi lietot balsi un nebaidīties runāt skaļāk, ja situācija to prasa. Palīdziet bērnam atcerēties runāt, ja viņš jūt, ka viņam draud briesmas, paturot prātā, ka iebiedētāji nevēlas piesaistīt blakus esošo pieaugušo uzmanību. Viņi var uzlabot savas prasmes izrunāt tādas frāzes kā “Stop!” un “Palīdziet!” Un palīdziet viņiem pārvarēt bailes izkliegt to, ja viņi jūt nepieciešamību to darīt!

 

apgūt pašaizsardzības prasmes

 

10. Palīdzēt viņiem pašaizsardzības prasmju apguvē.

Mācīšanās aizsargāt sevi gan fiziski, gan emocionāli pret iebiedētāju uzbrukumiem ir viena no visefektīvākajām stratēģijām, kā izvairīties no iebiedēšanas un tikt ar tiem galā. Lai gan pašaizsardzībai vajadzētu būt pēdējam līdzeklim, cīņas mākslas praktizēšana palīdzēs attīstīt daudzas spējas papildus tām, kas nepieciešamas pašaizsardzībai. Apmācība cīņas mākslā var palīdzēt uzlabot pašcieņu, pārliecību, izpratni un paškontroli, kā arī uzlabot fiziskās īpašības, piemēram, spēku, lokanību, veiklību un izturību. Šāda veida mācīšanās prasmes var ievērojami samazināt iebiedēšanas iespējamību, kā arī iespējamību, ka kāds, kurš agrāk ir bijis iebiedēts, turpinās to darīt.

 

Ir svarīgi paturēt prātā, ka zināšanas, izglītība un komunikācija ir labākie ieroči, kas mums ir, lai cīnītos pret jebkuru problēmu, tostarp iebiedēšanu. Kad mēs apvienojamies kā kopiena, lai cīnītos pret iebiedēšanu, tai kļūst neiespējami turpināt pastāvēt, un mēs uzskatām, ka mūsu bērniem cīņas mākslas mācīšana ir visefektīvākā metode, kā sagatavot viņus nākotnes panākumiem. Atcerieties godīgas un biežas sarunas par iebiedēšanu ar saviem bērniem un vienmēr nekavējoties reaģējiet, ja konstatējat iebiedēšanas pierādījumus jūsu bērna klātbūtnē. Atklājiet, kā cīņas māksla var palīdzēt padarīt šo mācību gadu par labāko, kāds jums jebkad ir bijis, izmantojot mūsu īpašo piedāvājumu atpakaļ uz skolu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp